24 maja (środa) Biblioteka czynna do 10.45. 25 maja (czwartek) Biblioteka nieczynna.

Szkolenie dla dyrektorów bibliotek publicznych

Opublikowano: środa, 09, November 2016

image002W dniu 8 listopada w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Białobrzegach odbyło się szkolenie specjalistyczne z praktycznych aspektów ochrony danych osobowych dla dyrektorów bibliotek z terenu naszego powiatu.

Prelegentem był pan Piotr Glen - specjalista ds. ochrony danych osobowych, Administrator Bezpieczeństwa Informacji, Audytor Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

W sposób bardzo przystępny przybliżył nam tak trudne zagadnienie jakim jest ochrona danych osobowych w bibliotece publicznej. Myślę, że wszystkie uczestniczki szkolenia z łatwością wdrożą w swoich placówkach to, czego się nauczyły w jego trakcie.