Konsorcjum Legimi - informacja dla czytelników

Opublikowano: wtorek, 14 January 2020

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Białobrzegach od stycznia 2020 roku bierze udział w projekcie Legimi – konsorcjum mazowieckie przy Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy - Bibliotece Głównej Województwa Mazowieckiego.

Dzięki współpracy z platformą Legimi czytelnicy naszej biblioteki mają do dyspozycji katalog ponad 60 000 ebooków - w tym najgorętszych nowości i największych bestsellerów, ale i znanych już molom książkowym tytułów. Wybierać  można spośród literatury popularnej (romansów, powieści obyczajowych, kryminałów), literatury faktu (biografii, reportaży), a dla młodszych odbiorców również bajek i lektur szkolnych.

Z kartą naszej biblioteki możesz wygodnie czytać publikacje dostępne w Legimi - największym serwisie z wirtualną literaturą.

Oto odnośnik (link) do platformy:

www.legimi.pl/mazowieckie

logo green

Co zrobić, aby skorzystać z Legimi bez limitu?

1. Wejdź na stronę Legimi (link powyżej) i wpisz unikatowy kod, który wręczono Ci w naszej bibliotece. Uwaga! Masz na to czas do końca miesiąca, w którym otrzymałeś kod.

2. Zaloguj się lub załóż darmowe konto w Legimi.

3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną w Google Play (system operacyjny Android), AppStore (iOS) lub Microsoft Store (Windows Phone).

4. Zaloguj się do aplikacji i czytaj bez ograniczeń przez cały miesiąc! Jeżeli po jego upływie nadal chcesz korzystać z Legimi, przyjdź do biblioteki po nowy kod dostępu.

Masz pytania w sprawach technicznych lub związanych z katalogiem? Napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do korzystania!

Odsłony: 336