Szkolenie dla bibliotekarzy z powiatu białobrzeskiego

Opublikowano: wtorek, 12, December 2017

W dniu 8 grudnia 2017 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Białobrzegach odbyło się szkolenie dla bibliotekarzy z terenu powiatu białobrzeskiego opracowujących zbiory.

Prowadząca szkolenie, Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Białobrzegach - Jolanta Kozak, zaprezentowała zmiany dotyczące opisu bibliograficznego książek, jakie miały miejsce w bieżącym roku. Omówiła także na przykładach najczęściej popełniane błędy przez bibliotekarzy.

Spotkania tego typu pozwalają być na bieżąco z nowymi trendami w bibliotekarstwie oraz wpływają pozytywnie na jakość pracy osób tworzących opisy bibliograficzne.