Lekcja biblioteczna w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Białobrzegach (5)

Opublikowano: czwartek, 07, December 2017

7 grudnia 2017 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Białobrzegach gościła klasę II eb z Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach pod opieką pań Małgorzaty Karasińskiej oraz Grażyny Huzar.

Celem wizyty było zapoznanie młodzieży z katalogami oraz księgozbiorem biblioteki, przydatnym na lekcjach języka polskiego i geografii - przedmiotami rozszerzanymi w tej klasie.

Po przedstawieniu prezentacji multimedialnej o bibliotece, prowadząca lekcję Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Białobrzegach - Jolanta Kozak zaprezentowała pozycje książkowe, które poszerzą wiedzę uczniów w zakresie profilu wybranej przez nich klasy.

Zachęciła także młodzież do korzystania z bogatych zasobów biblioteki, zarówno książek, jak i zbiorów specjalnych, w tym filmów.