Lekcja biblioteczna w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Białobrzegach (4)

Opublikowano: środa, 22, November 2017

22 listopada 2017 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Białobrzegach gościła klasę II d - biologiczno-chemiczną z Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach pod opieką pani Małgorzaty Karasińskiej oraz wychowawczyni pani Marty Sieradzan.

Celem wizyty było zapoznanie młodzieży z katalogami oraz księgozbiorem biblioteki, przydatnym na lekcjach biologii i chemii.

Po przedstawieniu prezentacji multimedialnej o bibliotece, prowadząca lekcję Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Białobrzegach - Jolanta Kozak zaprezentowała pozycje książkowe, które poszerzą wiedzę uczniów w zakresie profilu wybranej przez nich klasy.

Zachęciła także młodzież do korzystania z bogatych zasobów biblioteki, zarówno książek, jak i zbiorów specjalnych, w tym filmów.