Lekcja biblioteczna w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Białobrzegach (3)

Opublikowano: piątek, 17, November 2017

10 listopada 2017 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Białobrzegach gościła klasę II c -matematyczno-fizyczną z Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach pod opieką pań Małgorzaty Karasińskiej i Anny Fołtyn.

Celem wizyty było zapoznanie młodzieży z katalogami oraz księgozbiorem biblioteki, przydatnym na lekcjach matematyki, fizyki i języka angielskiego.

Po przedstawieniu prezentacji multimedialnej o bibliotece, prowadząca lekcję Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Białobrzegach - Jolanta Kozak zaprezentowała pozycje książkowe, które poszerzą wiedzę uczniów w zakresie profilu wybranej przez nich klasy.

Zachęciła także młodzież do korzystania z bogatych zasobów biblioteki, zarówno książek, jak i zbiorów specjalnych, w tym filmów.